akcesoria dla psa - owczarek niemiecki

Czy legowisko dla szczeniaka staje się niezastąpione dla Twojego psa

akcesoria dla psa - owczarek niemiecki

Czy legowisko dla szczeniaka staje się niezastąpione dla Twojego psa

Admin 21 września 2018

Sportowe szelki dla czworonoga

Z psiakiem możemy ćwiczyć wielorakie sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze bądź hulajnodze. Nie musi to wówczas być od razu zawodowy wysiłek, biegać albo jeździć na rowerze możemy z pieskiem rekreacyjnie. Do tego potrzebne będą wyjątkowe, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla psiaka mają w ofercie między innymi norweska firma Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, tudzież polski producent Sali. Specjalne, sportowe szelki dla psa zbudowane są tak, by umożliwić psu komfort podczas treningu.
Do mniej męczących sportów można stosować szelek dla pieska zaprzęgowych, jednak lepiej jest wykorzystywać wyjątkowe szelki przeznaczone do latania z psem bądź jazdy na rowerze.
zobacz bogatą ofertę psich legowisk na https://www.krakvet.pl/wygodne-legowiska-dla-psa-c-134.html

Marka Non-stop Dog Waer dostarcza oprócz specjalnych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania oryginalnych sportów biegowych. Są to szelki świetnie wpasowane do formy czworonoga, umożliwiają ochronę szyi i dodatkowo pleców. Nie ruszają się w czasie ruchu i także nie przynoszą zadrapań. Szelki dla pieska Line mogą być przydatne jeszcze na co dzień, zwłaszcza do wyczerpujących spacerów. Są więc to szelki przydające się idealnie do dogtrekkingu.
Następne sportowe szelki dla czworonoga to zatem sportowo – turystyczne szelki Speed marki Sali. Stanowi więc to zintegrowanie klasycznych szelek typu guard i uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla psa jednocześnie wspaniale sprawdzają się w dogtrekkingu, chociaż wolno uprawiać w nich amatorsko inne sporty. Szelki Speed można szczególnie dobrze wpasować do kształtów pieska, posiadają dwa punkty regulacji. Szelki ustawiają proporcjonalnie siłę, z którą pies rwie, umożliwiając mu na wygodną i dodatkowo skuteczną pracę tudzież wolność manewrów. Szelki dla psa Speed są komfortowe i także wygodne, posiadają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, nieopodal obroży, służy do przypinania czworonoga na spacer, kolejne do zaczepiania w czasie biegu, jazdy na rowerze bądź dalekiej wędrówki.

Firma Sali produkuje też charakterystyczne szelki dla psiaka „norweskie”, które też sprawdzają się przy ćwiczeniu amatorskich sportów z psem. Poświęcone są dla czworonogów, które zbyt szybko nie ciągną i dodatkowo prawidłowo postępują na komendy w czasie biegu.
Szelki dla psiaka sportowe to też Front Range marki RUFFWEAR. Są to dodatkowo wielofunkcyjne szelki, można montować je psiakowi na ciągłe spacery, i ponadto używać przy uprawianiu rekreacyjnie sportów z pieskiem. Szelki dla psa Front Range są łatwe w regulacji i także wygodne, ich korzyścią jest dodatkowo błyskawiczne i dodatkowo lekkie zakładanie i dodatkowo ściąganie. Posiadają, tak jak szelki Speed, dwa elementy do zapinania smyczy. Szelki posiadają odblaski, co zwiększa bezpieczeństwo podczas spacerów wieczorami, oraz kieszonkę na identyfikator.
Jeżeli planujemy uprawiać sport z czworonożnym przyjacielem, potrzebujemy dobrać dla niego adekwatne, użyteczne oraz dopasowane do jego rozmiaru sportowe szelki dla pieska.

Bez kategorii